Jdi na obsah Jdi na menu
 


                               Lady Sovereign

Obrazek

Lady Sovereign si totálně získala celou Ameriku i Británii! Říká se jí Eminem v sukních (i když sama sukně zásadně odmítá…)!

Vlastním jménem Louise Amanda Harman se narodila v Londýnském Wembley 19.12.1985. Od dětství je tak trochu potížistka, ze střední utekla a z práce jí potom vyhodili po třech týdnech. Je to největší hvězda Britského rapu, ale má jeden "velký" problém… A to s tím, aby se dostala do nějakého klubu. Měří totiž pouhých 152 cm.

A tak udělala ze své "velikostní" nevýhody přednost a začala si říkat "The biggest midget in the game", v překladu to znamená "Největší skrček v branži"… Její zatím největší hit se jmenuje Hoodie, ve kterém se ohrazuje proti zákazu nosit kapuce na veřejných místech v Británii. Po pár singlech začala v Londýně připravovat desku, ale v té samé době jí nabídl ve Spojených státech smlouvu u svého labelu Def Jam sám Jay-Z. A k tomu ji slíbil spolupráci s takovými hvězdami jako třeba Missy Elliot, nebo s The Neptunes. A tak vydání její desky bylo zatím odloženo. Je ale jisté, že se ho brzy dočkáme a ne jenom desky, ale hlavně Lady Sovereign!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář