Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ObrazekAhojky, tak to jsem já, Karolína. Už od malička mi všichni říkají Kájo. Zvykla jsem si na to. Světlo světa jsem poprvé spatřila v porodnici ve Valašském Meziříčí 6. 10. 1991 ve dvě hodiny ráno. No jenže v tu dobu přece nemohlo být světlo!?:-). Za celé mé bytí vděčím dvoum nejdůležitějším lidem na téhle planetě. A to mamce Zdence Valové (Miklové) a taťkovi Karlu Valovi. Ráda bych vám ukázala fotky z dětství, jenže to jsme ještě neměli digiťák:'(. Svých prvních pět let jsem šťastně prožila na krásném statku, kam se ještě teď ráda vracím. Žili jsme tam tehdy s babičkou, prababičkou a dědečkem. I když je moje paměť na těch prvních pět let trochu mihotavá, jisté útržky mám.

Bylo mi asi pět a půl, když jsme se stěhovali sem do Rožnova pod Radhoštěm. V tu dobu se narodila moje sestra Kateřina Anna Valová, jenže všichni jí říkají pouze jejím prvním jménem - Kateřina, tudíž jsem byla, tak jako většina starších sourozenců, sesazena z lopaty. Netrvalo dlouho a měla jsem zde nastoupit do školy. Jako malinký předškoláček jsem se s přibývajícími dny čím dál víc těšila. Najdu si nové kamarády, budeme si spolu hrát... Jenže opak byl pravdou. Místo hraní jsme museli poslušně sedět v lavicích a já navíc seděla s klukem! První den jsem si to nijak nebrala, ale postupem času mě to začínalo štvát. Protože jsem byla vždycky spíš taková malá netykavka, podařio se mi to vydržet až do třetí třídy. Vždycky jsem byla spíš cvalíček, co se jenom cpe, jak jsem slýchávala od ostatních, ale nebylo tomu tak doopravdy. Mám to totiž z části dědičné, jenže vykládejte to někomu. 

V létě 2001 jsme byli poprvé na dovolené v Itálii v Cessenaticu. Spali jsme v chatce a nedaleko od nás šumělo krásné obrovské ''jezero'', které jsem doposud měla šanci vidět pouze v televizi a časopisech. Bohužel dovolená nám po devíti dnech skončila a já... já jsem se znovu mohla balit. Jela jsem totiž do ozdravného zařízení v Bludově, kde jsem měla strávit 2 měsíce... 8 týdnů mučení a odloučení od rodiny mi ale přeci jen něco dalo. Báječnou kamarádku a holku, na kterou člověk nenarazí každý den - Míšu Novotnou. Ještě dnes si s ní píšu a jsme ty nejlepší kamarádky ''na dálku'' na světě!

Život jde pořád dál a dál až si člověk ani neuvědomí, že mnoho věcí, které měl v životě šanci uskutečnit, mu prostě frnkly před nosem. Tak jako já...  

Celé jméno : Karolína Karla Valová

Barva očí : hnědá

Vlasy : hnědé, kudrnaté

Datum narození : 6. října 1991

Oblíbený sport : lyžování, plavání

Oblíbení zpěváci, skupiny : Pink, Fergie, Gipsy, Emo kapely...

Oblíbení herci : Emma Watson, Amanda Bynes, Johny Deep

Obíbení spisovatelé : Lenka Lanczová, J. K. Rowlingová

Letos mám fakt dost těžké období, protože mě čekají zkoušky na SŠ. Hlásím se na Rožnovské Gymnázium a doufám, že se mnou bude celou dobu nějaké štěstíčko a že mi pomůže dodat si trochu sebedůvěry. Tak mi držtě pěsti i vy, moc vás prosím...:-)

SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

budeme :D

(kikinQa, 7. 12. 2010 16:20)

Ten pocit znám ničeho se neboj,Máš krásný blog,koukni prosím na můj a okomentuj http://kikiwelcome.blog.cz/

ne!

(magik girl, 29. 10. 2008 19:11)

PŘETRHNEŠ, ZTRATÍŠ LÁSKU NAVŽDY!!!!!
PŘETRHNEŠ, ZTRATÍŠ LÁSKU NAVŽDY!!!!!
Dnes večer o půlnoci si tvoje láska uvědomí, že Tě miluje, zítra Tě čeká šok budeš překvapený(á)!!!!!
Nepřetrhni tento řetěz, jestli jo čeká tě 10 roků neštěstí..... pošli tento řetěz 15 lidem do 10 min. od přečtení

pro všechny

(XIII, 24. 6. 2007 17:40)

Podívejte se na mé stránky.(http://www.jindrisek.estranky.cz/)

good

(jindra mikel, 24. 6. 2007 17:37)

Je to super. mam nový dising.Podívej se čau jindra.

čau a ahoj

(tána burgetová, 23. 5. 2007 15:38)

kájo kde bydlíš.

ahoj

(tána burgetová, 23. 5. 2007 15:35)

honzo máš nějaký sourozence. já ne. a kde bidliš. kolik je ti let. máš už nákou holku.

ahoj

(tána burgetová, 23. 5. 2007 15:28)

karolíno já se jmenuju tána máš nějáký sourozence já ne

ahojky Kájo

(teddy´s asshole, 22. 1. 2007 19:39)

Ahoj Kájo, jsem z www.emmawatson.estranky.cz :) tvoje stránky jsou fákt moc zajímavý a sou děsně sympatický! :))) doufám, že se tu objeví víc a víc článků, abych i já mohla listovat konečně nějakou hezkou stránkou. Jinač k mým stránkám, moc děkuju za komentář k nim, dokonce mě děsně překvapilo, že ač na stránkách neppracuju asi rok, lidi tam pořád choděj, a tvůj komentík mě celekm donutil k tomu, abych zase zamakala, za ož ti určitě patří můj dík! :) jinač bych byla moc ráda, pokud máš icq, tak kdybys napsala, moje číslo je 311-005-079 :) zatím se měj hezky, někdy se zas navštívíme! :)) P.S Hodně zdaru při tvorbě stránek! ;)

Dobrý

(Honza, 22. 1. 2007 13:31)

Celkem dobrý, jen by mě zajímalo, kde jsi vzala ty obrázky